Twój osobisty doradca finansowy

 

Doradca finansowy to pojęcie, które często źle się kojarzy. Chcę to zmienić! Pierwszą rzeczą, jaką ode mnie uzyskacie są informację na temat powiększania swojego majątku. Przede wszystkim skupiam się na sposobach oszczędzania i podstawach inwestowania. Pamiętaj, że zanim skoczysz na głęboką wodę np. giełdy lub kupna mieszkań, najpierw musisz poznać szczegóły tych inwestycji. W innym przypadku jest to bardzo ryzykowne.

 

Kiedy już wyjdziesz z długów i zgromadzisz majątek, a nawet wcześniej, powinieneś zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed niespodziewanymi wydarzeniami. Zarówno tymi związanymi z bezpieczeństwem swojego majątku, jak i ochroną Twojego życia i zdrowia. Wtedy możesz zgłosić się do mnie ! Pokażę Ci jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie. Dodatkowo na blogu przeczytasz najważniejsze informację na temat ubezpieczenia na życie w powiązaniu z zabezpieczeniem twojego zdrowia. Oczywiście jeśli będziesz chciał sprawdzić konkretną ofertę pomogę Ci w jej weryfikacji. Przeczytam OWU i przeanalizuję przesłane wyliczenia, a na koniec dam Ci moją rekomendację.

 

Oprócz tego jako doradca finansowy podzielę się z Tobą moim wielkim zainteresowaniem odnawialnymi źródłami energii, z których sama korzystam. Jest to niesamowicie skuteczny sposób zarówno na ochronę otaczającego nas środowiska jak i zaoszczędzenie dużych pieniędzy. Przy okazji zdobywamy niezależność od wahań cen energii.

 

 

Portret Wiktorii Więcek - doradca finansowy

Skąd wzięła się moja fascynacja finansami

 

 

Już od młodych lat interesowałam się finansami, kiedy to mając 16 lat musiałam przejąć obowiązki taty w opłacaniu rachunków. Przez odpowiedzialność, jaka wtedy na mnie spłynęła musiałam szybko dorosnąć. Właśnie w ten sposób bardziej zaczęłam interesować się pieniędzmi. Od razu wiedziałam, że oszczędzanie jest ważne. Wyniosłam tę wiedzę z domu. Dzięki rencie rodzinnej mogłam iść na prawo jazdy i kupić swoje pierwsze auto za własne pieniądze. Myślałam, że oszczędzanie jest oczywiste dla większości osób. Jednak się myliłam.

 

Zaczynając dorosłe życie zauważyłam, że wiele osobom nie starcza pieniędzy do końca miesiąca, a mieli oni zarobki o wiele większe niż ja. Zastanawiałam się dlaczego zamiast oszczędzać, pożyczają gotówkę, aby doczekać do wypłaty. W 2017 roku zaczęłam pracę w firmie finansowej i jeszcze bardziej dotarło do mnie jak wiele jest takich osób. Postanowiłam im pomóc.

 

Wcześniej po prostu spotykałam się z ludźmi i opowiadałam o możliwościach jakie mają, względem oszczędzania i pomnażania kapitału. Teraz, kiedy jestem młodą matką, nie mam czasu na indywidualne spotkania. Z tego powodu stworzyłam tę stronę. Za jej pośrednictwem nadal chcę pomagać ludziom w dążeniu do bezpieczeństwa finansowego.

 

Często stawiam sobie nowe wyzwania i prowadzenie tego bloga jest jednym z nich.  Sama inwestuje i nadal uczę się nowych sposobów zwiększenia dochodów. Wiem, że poprzez prowadzenie bloga również ja zyskam - przede wszystkim usystematyzuję całą wiedzę, którą mam w głowie. Na pewno dzięki tej stronie zwiększę swoje doświadczenie - będę szukała dla was ważnych informacji.

 

Jeśli jesteś zainteresowany swoimi finansami osobistymi, to strona jest stworzona właśnie dla Ciebie !

 

 

Prywatnie

 

Jestem kochającą żoną Arka i mamą Gabriela.  Mam świetną rodzinkę (którą planujemy powiększyć) ! Chcę dzielić się moją wiedzą i pasją. Dlatego oprócz informacji finansowych na blogu znajdziesz też inne inspirację. Chcę Ci pokazać, jak inspiruję się innymi ludźmi oraz Biblią w temacie finansów... tak Biblią - jest tam ponad 2000 wersetów na ten temat. To więcej niż o wierze 

 

Lubię konkretnych i rzetelnych ludzi, tak też staram się pisać artykuły na blogu. Jeśli znasz sposób, jak stać się lepszym doradcą finansowym daj mi znać. A poniżej kilka moich zdjęć 😀

 

 

 

Włoskie góry
Szczęśliwa po skoku z samolotu
Zdjęcie ślubne
Skok ze spadochronu